Haber Detayı
21 Ağustos 2019 - Çarşamba 19:46 Bu haber 1629 kez okundu
 
Devletin Sultanı Veda Etti
Refahiye Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir onuruna Refahiye Çok Programlı Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda veda yemeği tertip edildi.
GÜNDEM Haberi
Devletin Sultanı Veda Etti

Refahiye'de 2,5 yıl süreyle görev yapmış olan Kaymakam Hatice Bayar Özdemir, son kaymakamlar kararnamesinde Mülkiye Müfettişliği'ne atanmış idi.

 

Refahiye'ye kazandırılan önemli eserlerde katkısı bulunan Kaymakam Bayar Özdemir'in veda yemeğine yoğun katılım dikkatlerden kaçmadı. 

 

Refahiyelilerin ve bilhassa Refahiyeli Kadınların sevgisine mazhar olmuş Kaymakam Bayar Özdemir'in veda yemeğine kurum amirleri, memurlar, belediye meclis üyeleri, dernek yöneticileri, mahalle ve köy muhtarı ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Veda yemeğinde, Muhtarlar Derneği adına Kaya Özkarakaşoğlu, Erzincan Refahiye Dernek Başkanı Şeref Felekoğlu, Refahiye Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Feridun Eyüp Süngü, Refahiye Belediye Başkanı Çakmak Paçacı konuşma yaptılar. 

 

Refahiye Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, Kültür ve Bal Festivali'nde duyurmuş olduğu Fahri Hemşehrilik Beratı'nı da takdim etti.

  

Duygulu anların yaşandığı veda yemeğinde, teşekkür konuşması yapan Refahiye Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir göz yaşlarına hakim olamayarak birkaç kez konuşmasına ara vermek zorunda kaldı.

 

Konuşmalar ve veda yemeğinin ardından Kaymakam Hatice Bayar Özdemir ve eşi bütün katılımcılar ile tek tek görüşerek helallik aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Devletin, Sultanı, Veda, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı