Haber Detayı
16 Ağustos 2019 - Cuma 00:06 Bu haber 2524 kez okundu
 
Refahiye'ye yeni bir soluk geliyor
Refahiye Yenidoğan Mahallesi'nde, Huzurevi yanındaki Binali Yıldırım Parkı'nda yer alan işletme yeniden açıldı.
EKONOMİ Haberi
Refahiye'ye yeni bir soluk geliyor

Kurban Bayramı'nın 3. günü gerçekleşen açılışa Refahiye Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir, Eşi Doç. Dr. Fevzi Serkan  Özdemir, Refahiye Belediye Başkanı Çakmak Paçacı ve İlçe Özel İdare Müdürü Sezai Bayram katıldılar. 

 

Açılışa Refahiye'lilerin de büyük ilgi gösterdiği gözlerden kaçmadı. 

 

Açılış merasiminde Kaymakam Hatice Bayar Özdemir: "Binali Yıldırım Parkı, Refahiye'nin göz bebeği. Biz Parkımızı uzun süredir tüm imkanları ile hizmete sokmaya çok gayret ettik. Nihayet bunu başarıyoruz. Bildiğiniz gibi Parkımız yeni değil. Parkımız eski. Ancak bugün kurdelasını keseceğimiz işletme ve işletmecimiz yeni. O nedenle buradayız. Dilerim bu yeni işletme, Refahiyemize hayırlı olur. Ancak burada belirtmeden geçemeyeceğim bir husus da var: Bu işletmenin Büyüğümüzün adına yakışır bir işletme olmasını, dumansız, kurallara riayet eden bir işletme olmasını da istiyoruz. İşletme sahibinden de bu konuda bir söz bekliyoruz" dedi. 

 

Belediye Başkanı Çakmak Paçacı da "İlçemizin adeta seyir terası olan Binali Yıldırım Parkı'nın ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Biz Refahiye ve hemşehrilerimiz için yapılacak her türlü yatırımın, her türlü projenin yanındayız" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Refahiye'ye, yeni, bir, soluk, geliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı