İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
11 Ağustos 2019 - Pazar 14:53 Bu haber 1335 kez okundu
 
Tek tek çevirdiler
İlçe Kaymakamı Hatice Bayar Özdemir ile Belediye Başkanı Çakmak Paçacı, Erzincan Sivas Karayolu üzerinde yol denetimi uygulamalarına Katıldı.
ASAYİŞ Haberi
Tek tek çevirdiler

 

Refahiye Kaymakamı Hatice BAYAR ÖZDEMİR ve Belediye Başkanı Çakmak PAÇACI, arefe günü ilçe Jandarma Komutanlığı ve ilçe Emniyet Müdürlüğü’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği trafik kontrolü uygulamalarına refakat ettiler.

Yol kontrol ve trafik denetimi yapan güvenlik güçlerimizin yaptığı denetimlere katılan Kaymakam Bayar Özdemir, vatandaşların Kurban Bayramını kutladı ve kontrol noktasında durdurulan sürücülere kemeriniz ses getirsin dedi. Yapılan denetimlerde vatandaşlarımıza emniyet kemerinin hayat kurtardığı hatırlatıldı.

Bilindiği gibi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından kurban bayramı öncesinde trafik güvenliği konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla “Kemerin ses getirsin” sloganı ile kampanya başlatılmış idi.

Belediye Başkanı Çakmak Paçacı da sürücülere, Son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın sözüyle “Yolların kralı olmaz, kuralı olur, trafik kurallarına lütfen uyun ki sevdiklerinize kavuşun” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tek, tek, çevirdiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı